ورود اعضا

جهت ورود اطلاعات زیر را وارد کنید
ورود

عضویت

آیا هنوز عضو نشدید؟ به راحتی عضو شوید.
ثبت نام

بروز رسانی رمز عبور

آیا رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید. ما همیشه پشتیبان شما هستیم
تقاضای رمز جدید

آف پیک یک سایت تخفیف گروهی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های شهر شما را تا 90 % در زمینه های مختلفی شامل رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره ، معرفی میکند. با اين ايده كه : " هواي جيب شما را داريم "              

                                                                           

کافی است در قسمت اشتراک در آف پیک، ایمیل خود را به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات تخفیف روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

اشتراک در سایت امکان دریافت آف برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید آف برگها الزامی است.

کافی است روی هر آگهی فقط روی دکمه دیدن و خریدن یا افزودن به سبد خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.  در این حالت آف برگ خریداری شده به‌صورت یک فایل قابل چاپ و ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. در قسمت آف برگ های من در پروفایلتان اطلاعات آف برگ خریداری شده قابل مشاهده است.

اگر از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ شماره سفارش، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را ارسال بفرمایید و یا با پشتیبانی ما به شماره 09170887746 تماس بگیرید.  پس از بررسی، آف برگ خریداری‌شده  را برایتان به آدرس ایمیل شما ارسال و یا در صورت تمایل با مراجعه به دفتر وب سایت آنرا تحویل بگیرید.

 شما می‌توانید با توجه به مهلت مشخص شده برای استفاده از هر تخفیف که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید و از آف برگ خود لذت ببرید.

وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox را چک کنید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و روی گزینه آف برگ های من را کلیک کنید.چنانچه آف برگ خرید خود را نیافتید مشکل خود را به پست الکترونیکی support@offpeik.com ارسال کنید و یا با شماره 09173677746 تماس بگیرید. توجه بفرمایید برای راهنمایی سریع تر جزییاتی شامل حساب و سفارش شما باید در ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.

از یک آف برگ نمی‌توانید چند بار استفاده کنید. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است وامکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.

بله .

از حسابتان کم شده و پس از پرداخت کد آف برگ برایتان ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن ارتباط برای پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برگشت داده خواهدشد.در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب با ما تماس بگیرید.

متاسفانه خیر!

اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ آف برگ دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است. بنابراین شرایط و قوانین آف پیک را کامل مطالعه و به زمان اتمام آف برگها توجه کنید.

 

یعنی با هر کد آف برگ فقط یک نفرمی تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.

یعنی با هر کد آف برگ تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.

یعنی شما میتوانید با توجه به سقف آف برگ تان از منوی رستوران خرید بفرمایید. بدیهی است اگر بیش از سقف آف برگتان سفارش داده اید، مابه التفاوت مبلغ را در رستوران پرداخت میفرمایید.

بله مطمئنا" .

اگر شما بخواهید از این طریق پرداخت کنید،‌ شما مستقیما"به سایت بانک منتقل شده تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین سایت اطلاعاتی را از شما را دریافت  و نگهداری نمیکند. از سویی نماد اعتماد الکترونیکی وب سایت گواه این ادعاست.

به دلیل اینکه که ما فقط یک رابط بین شما و شرکای تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید. 

شما میتوانید آنرا به شخص دیگری هدیه داده و یا حتی به دوست خود بفروشید.

برخی از آف برگ ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به آف پیک اعلام می گردد. برای سایر آف برگ ها ، با خرید اولین آف برگ، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،آف برگ مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید آف برگ‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود.