ورود اعضا

جهت ورود اطلاعات زیر را وارد کنید
ورود

عضویت

آیا هنوز عضو نشدید؟ به راحتی عضو شوید.
ثبت نام

بروز رسانی رمز عبور

آیا رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟ نگران نباشید. ما همیشه پشتیبان شما هستیم
تقاضای رمز جدید
آف پیک ، سایت تخفیف گروهی در بندرعباس چگونه کار میکند؟
يكي از روشهاي نو در خريد ، سیستم خریدوتخفيف گروهی و خدمت رساني از طریق ارایه تخفیف بر روی خدمات یک کسب و کار از طریق اینترنت است.  اين روش خريد دراين سطح، براي اولين بار در استان هرمزگان و به منظور بهره بردن مردم شريف آن از خريد آسان و ارزان و تبليغات كم هزينه و هدفدار براي دارندگان مشاغل گوناگون اين استان راه اندازی شده است.
       شیوه فعالیت سایت های تخفیف به این صورت است که سایت تخفیف آف پيك با مراجعه به کسب و کارهای ممتاز  و با عقد قراداد با آنها،  کالا يا خدمات آنها را با تخفیف مناسب برای مدت محدودی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. کاربران میتوانند با گردش در اين سايت از اين خدمات و كالاها آگاه شده  وبا خرید آف برگ  ، کدهای اختصاصی را دریافت نموده و با ارایه این کدها به فروشنده در زمان مشخص شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.
در این مدل خریداران  با هزینه کمتر با خدمات جدیدی آشنا شده و سود مي برند و فروشندگان برای اولین بار سیستم نوین و جدید تبلیغاتی برای کسب و کارها را تجربه خواهند كرد.درآمد سایت تخفیف آف پيك از  طریق دریافت درصدی از مبلغ  آف برگهاي به فروش رفته به عنوان هزینه تبلیغات است.
از مزاياي سايت تخفیف بهره گيري وآگاهي كاربران از تخفيف هاي ارائه شده در شهر مورد نظرشان بدون نياز به حضور فيزيكي در تمام شهر ، استفاده از خدمات و كالاها با قيمت پايين تر از قيمت واقعي، خريدساده و بدون دغدغه و بهر گيري از سود تخفيف هاي گرفته شده در خريد با تعداد بالا ميباشد.
به عنوان مثال اگر مي خواهيد 10 نفراز دوستانتان را براي يك جشن كوچك مهمان كنيد و در يك فست فود از آنان پذيرايي كنيد، در صورتي كه قيمت يك همبرگر در بازار 15000 تومان باشد بايد 150000 تومان بابت خريدتان بپردازيد. اما اگر فروشنده تخفيف 30 درصدي روي آن اعمال كند(به شرط خريد از آف پيك) شما روي هر همبرگر 4500 تومان تخفيف ميگيريد و جمعا" 45000 تومان به سود شما خواهد بود و اين سودها در خريد هاي متوالي و در طول يك سال عدد قابل توجهي شده و برايتان لذت بخش خواهد بود. يكي از قابليتهاي آف پيك محاسبه ي ميزان سود شما از ابتداي عضويت در سايت تا زمان  آخرين خريدتان ميباشد. با يك حساب سرانگشتي خواهيد ديد خريد از سایت تخفیف آف پيك چقدر به سود شماست.
                                     

                                                                               هواي جيب شما را داريم